Bubble fotbal – Akční fotbal v bublině

Jak se hraje bubble fotbal?

Bubble fotbal neboli fotbal v bublinách patří mezi nejčastější a nejzábavnější aktivity v bodyzorbingových koulích. Hraje se podobně jako klasický fotbal, hráči jsou při něm oblečení v nafukovacích bublinách a toho při hře využívají.

Bubble fotbal a jeho pravidla

Nepískají se fauly, můžete si do sytosti zahrát tělem a srážet soupeře. Hra je fyzicky náročná - v kouli bývá vedro a zadýcháte se, takže je ideální malé hřiště a menší branky. Ideální doba jednoho zápasu je 7-10 minut. Fotbálek můžete doplnit dalšími minihrami v koulích.

Pro koho je fotbal v bublině?

Bublinový fotbal je aktivita pro všechny hráče nad 7 let. Je ideální pro děti i dospělé fotbalisty jako zpestření fotbalového tréninku a netradiční zahájení nebo ukončení fotbalové sezony. Nemusíte být ani aktivní fotbalisti, bubliny zmírňují rozdíly mezi hráči a natolik mění princip hry, že si fotbal užijí všichni.

Dále je fotbálek skvělý na pánskou i dámskou rozlučku se svobodou, firemní akce a teambuildingy.

Před samotnou hrou proběhne krátké bezpečnostní školení. Je důležité být správně uchycen do popruhů a narážet do ostatních až ve chvíli, kdy mají kouli správně nasazenou. Poté můžete řádit ze všech sil.

Kolik stojí Bubble fotbal?

Záleží na počtu hráčů a délce hraní. Fotbal v bublinách je náročný a je nejlepší, když jedna koule připadá na 2-3 hráče a ti se střídají. Pokud máte například skupinu 20 hráčů, je ideální 6 nebo 8 koulí na 2 hodiny. Přesnou cenu si snadno spočítáte ve formuláři:


Máte další dotazy? Kontaktujte nás, rádi vše vysvětlíme.

Čeká Vás spousta zábavy. Podívejte se na známé video o bublinovém fotbalu od Devina:

Fotky bublinového fotbalu

Vyzkoušíte Bubble fotbal?